Të bukur si në ditën e parë! Njihuni me VIP-at shqiptarë që nuk kanë bërë asnjë operacion PLASTIK (FOTO) – AlpeGossip
Të bukur si në ditën e parë! Njihuni me VIP-at shqiptarë që nuk kanë bërë asnjë operacion PLASTIK (FOTO)

Të bukur si në ditën e parë! Njihuni me VIP-at shqiptarë që nuk kanë bërë asnjë operacion PLASTIK (FOTO)

Në epokën e rrjeteve sociale standartet mbi pamjet e jashtme duket se kanë bërw që shumë personazhe vip të kryejnë një serë ndërhyrjesh estetike për të qenë “perfekt”.
Kjo prirje e re është përqafuar edhe në Shqipëri, ku shumica e këngëtareve dhe prezantuesve si Besa Kokëdhima, Luana Vjollca apo Roza Lati, nuk njihen më.

Ato janë vetëm disa nga personazhet e njohur, të cilët kanë bërë operacione plastike, por nuk i pranojnë ndërhyrjet.

Megjithatë, ka edhe nga ata të famshëm që i kanë rezistuar kësaj manie dhe kanë vendosur të duan veten ashtu siç janë.

Faqja “Vipat e Bllokut” ka publikuar një sërë fotosh të personazheve të njohur, të cilët nuk kanë bërë asnjë ndryshim në fytyrën e tyre.