TRENDI I FUNDIT/ Detaji që “ka fiksuar” vip-et tona dhe duken kaq seksi! (FOTO) – AlpeGossip
TRENDI I FUNDIT/ Detaji që “ka fiksuar” vip-et tona dhe duken kaq seksi! (FOTO)

TRENDI I FUNDIT/ Detaji që “ka fiksuar” vip-et tona dhe duken kaq seksi! (FOTO)

Së fundmi  femrat e showbizit  po “infektohen” nga trendi më i fundit që pasi pushtua pasarelat e modës po pushton edhe klipet e këngëtareve shqiptare.

Dalja e parë pas zhdukjes së Elvanës tërhoqi shumë vëmendje por kapelja e saj ishte kryefjala në çdo artikull.

Pas  Elvanës edhe vajzat e tjera të ekranit nuk po i shpëtojn tundimit për një kapele form kove dhe gjigande.

Ishte  Channel dhe Saint Laurent ata të cilët për vitin 2019 na sollën në qendër të vëmendjes kapelet që i kishim harruar.

Elvana Gjata

Era Istrefi

Tayna

AlpeNews.al