Pritjes i erdhi fundi, Emina Cunmulaj bëhet nënë për herë të dytë: Kush e sundon botën… (FOTO) – AlpeGossip
Pritjes i erdhi fundi, Emina Cunmulaj bëhet nënë për herë të dytë: Kush e sundon botën… (FOTO)

Pritjes i erdhi fundi, Emina Cunmulaj bëhet nënë për herë të dytë: Kush e sundon botën… (FOTO)

Modelja e njohur Emina Çunmulaj ditën e djeshme publikoi në profilin e saj në Instagram disa foto ku lajmëronte ndjekësit se pritjes së saj të ëmbël po i vinte fundi. Ajo u shfaq në dhomën e spitalit, ku po bënte përgatitjet e fundit për pritjen e fëmijës.

Mirëpo disa minuta më parë, ajo ka ndarë me ndjekësit foton e ëmbël të fëmijës së porsalindur.

“Kush e sundojnë botën? Vajzat! Mirëseerdhe vogëlushe, Mia Soraya Nazarian. Mami, babi dhe Ella Faria të duan.”- ka shkruar modelja në postimin e saj, duke zbuluar kështu edhe gjininë e fëmijës së ardhur në jetë.