Luana sapo e zbuloi publikisht në mes të emisionit/ Kjo gjë e bën të vuajë lidhjen me Krenarin (FOTO) – AlpeGossip
Luana sapo e zbuloi publikisht në mes të emisionit/ Kjo gjë e bën të vuajë lidhjen me Krenarin (FOTO)

Luana sapo e zbuloi publikisht në mes të emisionit/ Kjo gjë e bën të vuajë lidhjen me Krenarin (FOTO)

Lidhja e tyre ëshë padiskutim një prej më të komentuarave të showbizz-it shqiptar.

Ndonëse as Luana dhe as KRenar Cocaj nuk kanë prauar kurrë publkisht lidhjen e tyre, gjithmonë arrijnë të marrin vëmendje dhe me detajet më të vogla që zbulohen rreth tyre.

Siç ishte dhe ky i sotmi, të cilin Luana e zbuloi ndoshta padashje?

Në “Shiko kush luan” ajo zbuloi se po mban një lidhje në distancë, pasi Krenari jeton në Kosovë.

Duke pyetur Robert Berishën për largësinë me Norën, pasi prej një muaji ai po qëndron në Tiranë prej angazhimit në “Dance with me”, padashje Luana zbuloi largësinë e saj me Krenarin.

Roberti u përgjigj ndaj pyetjes së Luanës duke thënë se në fundjavë shkon tek familja, ndërsa Luana ia ktheu: “ E di ta besoj, ta qaj hallin.