PAS TRADHËTISË/ Jordyn telefonon motrat Kardashian, ja si reagojnë ato... - AlpeGossip
PAS TRADHËTISË/ Jordyn telefonon motrat Kardashian, ja si reagojnë ato…

PAS TRADHËTISË/ Jordyn telefonon motrat Kardashian, ja si reagojnë ato…

Lajmi i tradhtisë së partnerit të Khloe Kardashian me shoqen e ngushtë të Kylie Jenner mori vëmendjen kryesore në të gjitha mediat e huaja. Menjëherë sapo lajmi u bë publik, Jordyn Woods u largua nga shtëpia ku dhe bashkëjetonte me Kylie-n.

Ndonëse familja Kardashian zgjodhi mos të reagonte pas kësaj ngjarjeje, ka qenë vetë Woods e cila ka telefonuar Khloe dhe motrat e saj për t’i kërkuar falje. Pavarësisht tentativave të shumta të saj, ato zgjodhën të mos i përgjigjen telefonatave të Jordyn.

Kylie Jenner leaves Mr Chow restaurant at the W South Beach hotel in Miami with her BFF Jordyn Woods. Jenner wore white long boots and a Travis Scott tour t-shirt as she headed to his Sunday night tour date. She also sported a diamond ring on her wedding finger amid rumors of an engagement to Scott.
Pictured: Jordyn Woods,Kylie Jenner
Ref: SPL5041101 121118 NON-EXCLUSIVE
Picture by: SplashNews.com
Splash News and Pictures
Los Angeles: 310-821-2666
New York: 212-619-2666
London: 0207 644 7656
Milan: 02 4399 8577
photodesk@splashnews.com
World Rights

Siç duket Khloe ka zgjedhur të mos përballet me ish-miken e familjes, pasi gjërat duan kohë që të qetësohen. Siç edhe është kuptuar, bukuroshja e klanit Kardashian-Jenner po vuan shumë.