Pas largimit nga “Portokalli” si janë marrdhëniet e Bes Kallakut me familjen Hoxha? Komenti në FOTON e Lorit sqaron gjithçka… – AlpeGossip
Pas largimit nga “Portokalli” si janë marrdhëniet e Bes Kallakut me familjen Hoxha? Komenti në FOTON e Lorit sqaron gjithçka…

Pas largimit nga “Portokalli” si janë marrdhëniet e Bes Kallakut me familjen Hoxha? Komenti në FOTON e Lorit sqaron gjithçka…

Bes Kallaku është një nga aktorët më të preferuar për publikun shqiptar dhe kjo falë batutave të tij të humorit që janë të veçanta në llojin e tyre.

Jo vetëm në skenë, por Bes Kallaku na ka treguar me postimet e tij në Instagram, momente dhe batuta që të bëjnë të qeshësh pafund.

Pas largimit të tij të bujshëm nga spektakli “Portokalli” ku e kishim parë prej 14 vitesh, ai nuk i ka prishur marrdhëniet me trashëgimtaren e Top Channel, Lori Hoxhën.

Së fundmi Lori Hoxha ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet jashtë shqipërisë.

“Shëtitje para drekës”, shkruan blogerja në krah të fotos.

Mirëpo Besi ka kapur një detaj në foton e saj. Poçat që duken sikur Lori i ka dekor në flokët e saj.

“Mfal, ata 3 pocat jane pjese e modelit te flokve apo jan veç?”-komenton Besi në foton e saj.

Si nuk i la njëherë këto! Gjithësesi presim të shohim se çfarë do ti kthej Lori./AlpeNews.al/