Futjuni punës! Albano Bogdo qenka i dëshpëruar dhe ka 1 kërkesë për fansat: Dua nuse… – AlpeGossip
Futjuni punës! Albano Bogdo qenka i dëshpëruar dhe ka 1 kërkesë për fansat: Dua nuse…

Futjuni punës! Albano Bogdo qenka i dëshpëruar dhe ka 1 kërkesë për fansat: Dua nuse…

Ai ka qenë një nga aktorët më të rëndësishëm në spektaklin e njohur “Apartamenti 2xl” dhe siç dihet së bashku me kolegët e tij në sezonin e ardhshëm do të shfaqet në një spektakël të ri në Tv Klan. Bëhet fjalë për Albano Bogdon, i cili me humorin e tij ka arritur të kthehet në një nga aktorët më të dashur për shqiptarët.

Albano është shumë aktiv në rrjetet sociale dhe shpesh herë me postimet shkakton shumë të qeshura tek fansat. Mirëpo siç dihet ai prej kohësh është beqar dhe së fundmi i ka habitur ndjekësit teksa u ka kërkuar atyre t’i gjejnë një grua që të martohet dhe ai.

Në një postim në Instastory i cili është siguruar nga ‘Intv’ ai ka shkruar: “Me gjeni një nuse të martohem edhe unë, ose 140 mijë euro. Si ta keni më kollaj ju miqtë e mi’.