“PO ZEMRËN DHE DRITËN E NJEH”/ Armina i shpreh dashurinë por përgjigja e Shkëlzenit është epike (FOTO) – AlpeGossip
“PO ZEMRËN DHE DRITËN E NJEH”/ Armina i shpreh dashurinë por përgjigja e Shkëlzenit është epike (FOTO)

“PO ZEMRËN DHE DRITËN E NJEH”/ Armina i shpreh dashurinë por përgjigja e Shkëlzenit është epike (FOTO)

Në 14 tetor Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani janë fejuar në një ceremoni private. Blogeria nuk ka nguruar të shpërndaj foto në rrjete social kurse Zeni nuk reagoi,madje çifti akoma nuk ka publikuar foto bashkë.

Para disa minutash Shkëlzeni ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram dhe nëse mendoni se është nga fejesa gabohni.

Armina ka komentuar duke e shprehur dashurin publikisht “Po zemrën dhe dritën e njeh? Je ti

E njoh është fotografi“: ia kthen me të qeshur Zeni