VETËM NJË MUAJ PAS LINDJES/ Anjeza shahini rikthehet në super formë (FOTO) – AlpeGossip
VETËM NJË MUAJ PAS LINDJES/ Anjeza shahini rikthehet në super formë (FOTO)

VETËM NJË MUAJ PAS LINDJES/ Anjeza shahini rikthehet në super formë (FOTO)

Një muaj më parë këngëtarja e njohur shqiptare Anjeza Shahini u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë nga martesa me diplomatin anglez Paul Edward Conolly.

Anjeza është duke shijuar mëmësinë, ndërsa shpesh publikon foto me vogëlushen e saj, te cilën e ka pagëzuar me emrin Tori.

Mirëpo, këngëtarja në një kohë shumë të shkurtër pas lindjes duket se ka fituar linjat. Anjeza në një foto të publikuar së fundmi në Instagram shfaqet shumë në formë, ndërsa jep edhe një mesazh për ndjekësit.

“Mos shkoni atje ku ju çon rruga, shkoni atje ku nuk ka rrugë dhe lini gjurmët tuaja”, ka shkruar ajo krahas fotos, ku shfaqet tepër elegante.