“E VËRTETA ËSHTË KAQ E RRALLË KËTO DITË/ Marina Vjollca habit me deklaratën e saj (FOTO) – AlpeGossip
“E VËRTETA ËSHTË KAQ E RRALLË KËTO DITË/ Marina Vjollca habit me deklaratën e saj (FOTO)

“E VËRTETA ËSHTË KAQ E RRALLË KËTO DITË/ Marina Vjollca habit me deklaratën e saj (FOTO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun dhe e shumë komentuar në media Marina Vjollca prej disa ditësh është kthyer nga pushimet në Bahamas nga ku postoi foto e video që pushtuan rrjetin.

Marina dhe Geti tani janë kthyer për t’iu përkushtuar projekteve të reja, moderatorja me emisionin e ri dhe reperi me realizimin e këngëve të reja.

Ditën e sotme Marina i është rikthyer edhe postimeve në Instagram duke postuar rresht 3 fotove ku shfaqet e veshur shumë moderne me streçe lëkure dhe bluzë të bardhë.

Mirëpo në njërën prej fotove bie në sy ajo çfarë Marina ka shkruar. “E vërteta është kaq e rrallë këto ditë…”, shkruan moderatorja e cila shumë rrallë bën të tilla deklarata apo statuse. Me kë e ka vallë Marina?