I BËN “DISS” ERMALIT DHE LUANËS/ Olti Curri falenderon zotin që… (FOTO) – AlpeGossip
I BËN “DISS” ERMALIT DHE LUANËS/ Olti Curri falenderon zotin që… (FOTO)

I BËN “DISS” ERMALIT DHE LUANËS/ Olti Curri falenderon zotin që… (FOTO)

Ermal Mamaqi dhe Luana Vjollca tashmë janë bërë dy nga figurat më të ndjekura të ekranit për emisionet që paraqesin për publikun, ku të shumtë janë fansat që i pëlqejnë.

Ka nga ata që i pëlqejnë, por ja që ka edhe nga ata që zgjedhin diçka tjetër kur bie fjala tek këta dy personazhe.

I tillë është edhe blogeri Olti Curri, të cilit mesa duket këto dy personazhe i janë mërzitur.

Në një foto të postuar në Instastory Olti shkruan: “Flm Zot që na kap mediaset se do kisha pa Ermalin dhe Luanën veç e veç dhe bashkë…”.

Blogeri mesa duket është mërzitur me monotoninë e personazheve në fjalë. Epo duhet diçka ndryshe fundja larmishmëria të zgjeron horizontin…