Enca harroi që ishte e VIRGJËR, bën deklaratën befasuese: Jam p*** kaq i mirë, sa gjatë seksit… – AlpeGossip
Enca harroi që ishte e VIRGJËR, bën deklaratën befasuese: Jam p*** kaq i mirë, sa gjatë seksit…

Enca harroi që ishte e VIRGJËR, bën deklaratën befasuese: Jam p*** kaq i mirë, sa gjatë seksit…

Enca është kthyer në një kohë shumë të shkurtër, që nga koha kur bëri bujë me këngës e saj të parë, në një nga këngëtaret më të komentuara në shwobizin shqiptar.
Ajo gjithnjë bie në sy me foto e saj provokuese duke zbuluar disa pjesë të nxehta të trupit, foto këto që komentohen gjithnjë nga ndjekësit e saj dhe jo vetëm.

Këtë radhë ajo ka habitur me një deklaratë dhe një video twerku në profilin e saj në Instagram.

Këngëtarja është shfaqur duke dredhur të pasmet dhe e ka shoqëruar videon me përshkrimin “I Keni lexuar lajmet sot?”.

Ajo ka pasuar më vonë disa Instastory ku shkruan:

“E kam p*** kaq të mirë, sa gjatë seksit thërras emrin tim”.

Ju lutem mos krahasoni Chanel me Walmart”

Deklaratë kjo e fundit e cila mendohet se i është drejtuar Oriola Marashit, zëvendësueses së saj në grupin OTR.