Shfaqet Besa Kokëdhima, befason me format e trupit (FOTO) – AlpeGossip
Shfaqet Besa Kokëdhima, befason me format e trupit (FOTO)

Shfaqet Besa Kokëdhima, befason me format e trupit (FOTO)

Besa Kokëdhima, një nga këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar prej kohësh nuk “është bërë e gjallë” me ndonjë projekt të ri muzikor.

Megjithatë në rrjetet sociale është vazhdimisht aktive, ndërsa së fundmi ka postuar një foto ku tregon se është në formën më të mirë të saj.

Besa shfaqet me një fustan të ngushtë pas trupit dhe na tregon se vazhdon të ruajë linja perfekte.