Bebe Rexha kopjon Kimin! Shikoni se çfarë mbanë në të pasmet e saj (FOTO) – AlpeGossip
Bebe Rexha kopjon Kimin! Shikoni se çfarë mbanë në të pasmet e saj (FOTO)

Bebe Rexha kopjon Kimin! Shikoni se çfarë mbanë në të pasmet e saj (FOTO)

Këngëtarja e njohur botërore me origjinë shqiptare, Bebe Rexha vazhdon me “provimet” e saj në rrjetet sociale.

Këtë herë ajo përmes e ka bërë një postim interesant, ku tregon se po mundohet të kopjoj një pozë të Kim Kardashian. Në këto imazhe e shohim që në të pasmet e saj ka vendosur një llojë të pijes “Mexico”.

“Faleminderit Mexico (Duke u munduar të rikrijojë gjënë e Kim K. Nuk jam as farë. Provova më të mirën)” kishte shkruar Bebe.

Ndryshe, ajo shquhet për pamjen e saj shumë në formë dhe seksi.