XHAXHAI “I PRISH” XHIRON FEROS/ Del para kamerës e reklamon domatet (VIDEO) – AlpeGossip
XHAXHAI “I PRISH” XHIRON FEROS/ Del para kamerës e reklamon domatet (VIDEO)

XHAXHAI “I PRISH” XHIRON FEROS/ Del para kamerës e reklamon domatet (VIDEO)

Moderatorja e “Why Not”, Roza Lati vendosi të bëjë një vizitë në Prishtinë për të takuar Feron dhe stafin e tij.

Kështu, teksa lëviznin në rrugët e Prishtinës me rojet e sigurisë së Feros, një burrë hyri rastësisht në kamera.

Ai iu afrua reperit me një qese domate në dorë dhe Fero tha: Patlixhona, shijoni patlixhonat!

Më pas, Fero shpjegoi në studio se në Kosovë i thonë domateve patlixhona.