“PO ÇA BËN, ÇA BËN”/ Pushimet e Luanës në Maldive, i kthehet keq Lori Hoxha (FOTO) – AlpeGossip
“PO ÇA BËN, ÇA BËN”/ Pushimet e Luanës në Maldive, i kthehet keq Lori Hoxha (FOTO)

“PO ÇA BËN, ÇA BËN”/ Pushimet e Luanës në Maldive, i kthehet keq Lori Hoxha (FOTO)

Luana Vjollca ka nisur sot pushimet dhe ndodhet në ishujt Maldive për tu relaksuar pas një pune të lodhshme në realizimin e tre videoklipeve që patën shumë sukses.

Këngëtarja ka postuar një foto ku shfaqet me rroba banjo dhe në super formë. Ajo ka marrë komplimenta të shumta, mirëpo në sy bie komenti i Lori Hoxhës.

“Po ça bën, ça bën”, i komenton Lori ndërsa Luana ja kthen: “Ti mos flit fare”.

Këngëtarja dhe trashëgimtarja e Top Channel ku Luana punon si moderatore kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëra-tjetrën dhe komentet e tyre janë gjithnjë në kuadrin e shakasë.