"SA MIRË I PRESIM MIQTË"/ Ermal Mamaqi i uron mirëseardhjen blogerit duke... (FOTO) - AlpeGossip
“SA MIRË I PRESIM MIQTË”/ Ermal Mamaqi i uron mirëseardhjen blogerit duke… (FOTO)

“SA MIRË I PRESIM MIQTË”/ Ermal Mamaqi i uron mirëseardhjen blogerit duke… (FOTO)

Blogeri arabo-izraelit, Nas Daili vizitoi Shqipërinë ku ndau edhe shumë detaje interesante për vendin tonë.

Mes personave që i kanë dhënë mikpritjen është edhe moderatori Ermal Mamaqi, i cili e ka pritur në mënyrën më origjinale. Bluze e ngritur lart me barkun e rrumbullakët që e karakterizon dhe me një shaka të vogël për ndjekësit.

“Sa mirë i presim miqtë”, shkruan Ermal Mamaqi.