MIQËSI JASHT EKRANIT/ Gazetarja dhe ish-Missi nisin pushimet së bashku (FOTO) – AlpeGossip
MIQËSI JASHT EKRANIT/ Gazetarja dhe ish-Missi nisin pushimet së bashku (FOTO)

MIQËSI JASHT EKRANIT/ Gazetarja dhe ish-Missi nisin pushimet së bashku (FOTO)

Hygerat Sako dhe Erjona Sulejmani u bënë bashkë në emisionin sportit të ‘RTSH’ ku ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar, Blerim Xhemaili kishte rolin e komentatores, ndërsa Hygerta të moderatores. Që prej atyre ditëve vajzat e ekranit i kemi parë gjithmonë e më shumë në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Shpesh kanë marrë pasditen pushim së bashku ose janë larguar nga kryeqyteti. Miqësia që lindi në korridoret e televizionit mesa duket ka gjasa të zgjasë. Vetëm pak orë më parë Hygerat ka zbuluar se bashkë me Erjonën janë nisur drejt Antalias, Turqi