ERMAL MAMAQI PARA 19 VITEVE NUK NJIHET/ Flaka Krelani publikon fotot e rralla – AlpeGossip
ERMAL MAMAQI PARA 19 VITEVE NUK NJIHET/ Flaka Krelani publikon fotot e rralla

ERMAL MAMAQI PARA 19 VITEVE NUK NJIHET/ Flaka Krelani publikon fotot e rralla

Këngëtarja Flaka Krelani siç edhe ju mund ta keni vënë re është tepër aktive në llogarinë e saj në Instagram, ku gjithnjë tërheq vëmendjen e të gjithëve me pozat provokative.

Ditën e sotme, ajo ka publikuar disa foto të rralla në Insta Story ku shfaqet moderatori i njohur Ermal Mamaqi dhe për hir të së vërtetës nuk njihet!

Fotot që mund të shikoni më poshtë janë shkrepur para 19 vitesh, ndërkohë në njërën prej tyre, këngëtarja shkruan me humor: “S’po kuptoj çka po bën ti në shtëpinë time Ermal Mamaqi.”

Po, është e vërtetë që moderatori nuk njihet, siç është po ashtu i vërtetë fakti se kanë kaluar shumë vite dhe ndryshimi është më se i justifikueshëm.