”DREKA ME ZEMRËN TIME”/ Arbana Osmani na tregon se kush është momenti më i bukur i ditës së saj – AlpeGossip
”DREKA ME ZEMRËN TIME”/ Arbana Osmani na tregon se kush është momenti më i bukur i ditës së saj

”DREKA ME ZEMRËN TIME”/ Arbana Osmani na tregon se kush është momenti më i bukur i ditës së saj

Arbana Osmani është një nga personazhet më të përfolura të publikut shqiptar. Moderatorja bukuroshe është gjithmonë shumë aktive në rrjetet e saj sociale dhe poston gjatë gjithë kohës foto nga jeta e saj private.

Të gjithë tashmë e dimë miqësinë e ngushtë që ekziston mes Arbanës dhe Xhemit. Ato kalojnë shumë kohë me njëra-tjetrën dhe sigurohen që të gjithë ta dinë këtë. Arbana pak më parë postoi në Instagramin e saj një foto me Xhemin ku duken duke drekuar dhe e shoqëroi foton me përshkrimin: Pjesa më e bukur e ditës? Dreka me zemrën time.

Me këtë foto Arbana sapo na tregoi se momenti më të bukur të ditës së saj ajo e kalon me miken e zemrës. /AlpeGossip.al