ELVANA GJATA NDAHET NGA I FEJUARI? Detaji që na kishte shpëtuar dhe fotot që po zhduk nga… – AlpeGossip
ELVANA GJATA NDAHET NGA I FEJUARI? Detaji që na kishte shpëtuar dhe fotot që po zhduk nga…

ELVANA GJATA NDAHET NGA I FEJUARI? Detaji që na kishte shpëtuar dhe fotot që po zhduk nga…

Pasi shijoi suksesin e filmit “Dy gisht mjaltë”  Elvana ka filluar turneun muzikor me të cilin duket se po e shijon në maksimum.

Por pasi fshiu foton ku ajo tregonte sa e  lënduar ishte pas ngjarjs së bllokut detaj tjetër që na kishte shpëtuar është pikërisht unaza që nuk duket në asnjë foto.

Dalja e saj publike ishte në  koncertin për pavarsin e Kosovës  ku ajo u shfaq në super formë por pa unazën e fejesën dhe të gjtihë aluduam se mes çiftit kishte një krizë.

Me sa duket gjërat qenakn më serioze pasi Elvana nuk u pa me unazë a në promovimine  filmit nët Tiranë dhe Prishtin por edhe në koncertet e mbajtura së fundmi.

Gjatë kësaj kohe ajo është parë e shoqëruar vetëm nga mikeshat e sajat. Shihni postimet e fundit të Elvanës dhe unazën që mungon.

View this post on Instagram

Sculpture @valdrinsahitiofficial

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Alpenews.al