"NA ÇAT B*THËN SIKUR VETËM TI KE GRUA"/ Fansi nervozohet dhe ofendon keq Besin dhe Xhensilën (FOTO) - AlpeGossip
“NA ÇAT B*THËN SIKUR VETËM TI KE GRUA”/ Fansi nervozohet dhe ofendon keq Besin dhe Xhensilën (FOTO)

“NA ÇAT B*THËN SIKUR VETËM TI KE GRUA”/ Fansi nervozohet dhe ofendon keq Besin dhe Xhensilën (FOTO)

Pas lindjes së vajzës Xhensila Myrtezai u largua nga ekrani duke ju përkushtuar Ajkës. Ditën e djeshme ajo ka qenë e  ftuar  në emisionin e  Besit  “Be coffe” . Këngëtarja ka folur për jetën familjare si dhe na ka njohur me një anë tjetër që nuk e dinim si aktore.

Mirëpo  pasi Besi  ka publikuar fotot nga emisioni ndjekësit nuk kanë nguruar me komente dhe duket se jo të gjithë u ka pëlqyer  dalja e  çiftit në ekran.

“Na çat b*thën  si bëni sikur vetëm ti ke grua, kjo është fallcoja komplet bën si delikatja e madhe. Një pyetja para mallit apo pas mallit.”

Ndërkohë Besi nuk i është përgjigjur komentit.

 

AlpeNews.al