HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Iva Aliko është një “gaforre” e vërtetë dhe ja provat (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Iva Aliko është një “gaforre” e vërtetë dhe ja  provat (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Iva Aliko është një “gaforre” e vërtetë dhe ja provat (FOTO)

Iva Aliko ka qenë pjesë e mediave rozë që kur deklaroi se është në lidhje me një deputet kosovar.  Ajo është shum aktive në rrjetin scoial Instagram ku publikon foto të ngryshme të cilat kthehn në qendër të vëmendjes. Ditën e sotme Iva ka publikuar një foto ku tregon se është e shenjës së “gaforres” dhe ne ju njohim me disa nga karakteristika të cilat e bëjnë një “gaforre e denjë”.

Zakonisht të lindurit e kësaj shënje janë mikpritës dhe të dhembshur ndaj problemeve të të tjerëve dhe janë të gatshëm për të ofruar dashamirësi dhe ndihmë dhe tani e kupruam revoltën e Ivës për mbrojtjen e kafshëve apo postimet  prekëse në rrjete.

 

Të lindurit e kësaj shënje janë familjarë dhe e pëlqejnë shumë shtëpinë e tyre. U pëlqen të rrethohen nga njerëz dhe objekte familjare dhe Iva si një “gaforre” nuk nguron të publikoj foto të nryshme në pranin e ojestarëve të familjes apo shoqërisë.

Dhe nëse do ta përshkruanim Iva Alikon si një gaforre  me tre fjali do të ishte: Epshor, misterioz dhe të përkushtuar dhe ja postimet që na bindin ku ajo shfaqet më sensuale se asnjëherë tjetër.

 

AlpeNews.al