"DY HERË MA KA NXI SYRIN"/ Gena tregon nëse ka frikë nga gruaja (FOTO) - AlpeGossip
“DY HERË MA KA NXI SYRIN”/ Gena tregon nëse ka frikë nga gruaja (FOTO)

“DY HERË MA KA NXI SYRIN”/ Gena tregon nëse ka frikë nga gruaja (FOTO)

Këngëtari shqiptar ka treguar se ka pasur incident me bashkëshorten e tij. I pyetur nëse ka pasur ndonjë incident, Gena tha me humor se ja ka nxirë syrin nja dy herë.

Gena është një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar, përsa i përket muzikës live. I ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, I pyetur nëse ka frikë nga gruaja këngëtari tha:

“Jo në fakt nuk kam frikë nga gratë,”- dhe nisi të qeshte.

Teksa Fifi i kërkoi të tregonte ndonjë incident me bashkëshorten, Gena tha: “Në fakt nja dy herë ma ka nxirë syrin”, dhe më pas filloi të qeshte. Këngëtari është i martuar me Lorin prej disa vitesh. Gena është gjithashtu edhe baba i dy vajzave me gruan e tij të parë.