KUR VJEN VERA PËR VAJZAT E EKRANIT…./ Moderatoret i zë ‘VAPA” dhe ekspozojnë këmbët (FOTO) – AlpeGossip
KUR VJEN VERA PËR VAJZAT E EKRANIT…./ Moderatoret i zë ‘VAPA” dhe ekspozojnë këmbët (FOTO)

KUR VJEN VERA PËR VAJZAT E EKRANIT…./ Moderatoret i zë ‘VAPA” dhe ekspozojnë këmbët (FOTO)

Rritja e temperaturave reflektohet edhe në garderobën e veshjeve duke u përshtatur tërësisht me stinën përkatëse.

Edhe pse jemi në stinën e pranverës, moti ka pasur paqëndrueshmëri por kjo nuk i ka penguar moderatoret shqiptare të eksperimentojnë me lookun e tyre.

Së fundmi dy prej tyre, kanë habitur paksa publikun me daljen e tyre skenike.
Bëhet fjalë për Alketa Vesiun dhe Orinda Hutën e cila ka sjell në një tjetër formë kostumin mashkullor të cilin e kemi parë të zëvendësojë fustanet.

Ato janë shfaqur me pantallona të shkurta e përkatësisht, Alketa të shoqëruar me këmishë e Orinda me kostum mashkullor ku në këtë rast ndryshon gjatësia e pantallonave.

Bloggeret e shumta të modës e kanë bërë tashmë këtë trend pjesë të garderobës së tyre prandaj pritet që të gjitha vipet e tjera të “fiksohen” pas tij:

/AlpeNews.al