BANORËT BULLIZUAN LUIZIN/ Reagon Beatrix: Keni një vend special në ferr – AlpeGossip
BANORËT BULLIZUAN LUIZIN/ Reagon Beatrix: Keni një vend special në ferr

BANORËT BULLIZUAN LUIZIN/ Reagon Beatrix: Keni një vend special në ferr

Mbrëmjen e djeshme disa nga banorët i janë kundërvënë Luizit duke e tallur dhe bullizuar, situatë e cila u komentua shumë në rrjet. Shumë personazhe të njohur kanë reaguar e mes tyre edhe Beatrix Ramosaj.

Banorët bullizuan Luizin, reagon Beatrix: Keni një vend special

Ish-banorja e edicionit të parë të Big Brother VIP, ka bërë një status në Twitter ku bën thirrje kundër bullizmit.

Banorët bullizuan Luizin, reagon Beatrix: Keni një vend special

“Bullizuesit dhe njerëzit që qëndrojnë aty pa bërë gjë për këtë, kanë një vend special në ferr. Stop Bullizmit”, shkruan Beatrix.

Banorët bullizuan Luizin, reagon Beatrix: Keni një vend special