“O ZOT, TI POZON SHËMTUAR”/ Dorina Mema mëson Aulonën të ekspzojë të pasmet (VIDEO) – AlpeGossip
“O ZOT, TI POZON SHËMTUAR”/ Dorina Mema mëson Aulonën të ekspzojë të pasmet (VIDEO)

“O ZOT, TI POZON SHËMTUAR”/ Dorina Mema mëson Aulonën të ekspzojë të pasmet (VIDEO)

Një nga thumbueset e shoëbizit shqiptar, Aulona Musta ka zbuluar se si mësoi që të pozojë. Ndonëse ka një trup shumë joshës, sekretin e pozave ideale ia mësoi Dorina Mema gjatë një eventi.

Këtë gjë e zbuloi në “Why Not” në Ora News duke thënë: “Është shumë e vështirë ndonjëherë dhe them çfarë poze të marrë se i kam konsumuar të gjitha. Janë dy tre poza në fakt ku trupi im duket më mirë. Unë kam këtë me këmbën pak të ngritur. Ma ka mësuar Dorina Mema. Në një festë, më tha, ‘Ti pozon shumë shëmtuar. Ta tregoj si duket foto e bukur.'”

Poza ideale sipas Aulonës është ajo që tregon shalën, mesin dhe vithen e rrumbullakosur.