Rita bëhet “tapë” me tequila pas Brit Awards, shikoni sa qesharake duket (FOTO) – AlpeGossip
Rita bëhet “tapë” me tequila pas Brit Awards, shikoni sa qesharake duket (FOTO)

Rita bëhet “tapë” me tequila pas Brit Awards, shikoni sa qesharake duket (FOTO)

Rita Ora nuk është parë në gjendje tepër të dehur pas mbrëmjes se mbrëmshme për Brit Awards
Rita Ora është bërë objekt i mediave britanike pasi që është parë e dehur “tapë” pas ndarjes se çmimeve Brit Awards.

Ajo është parë në këtë gjendje bashkë me Holly Willoughby, Rita Ora, Abbey Clancy dhe Liam Gallagher të cilët janë çmendur gjatë këtyre festave.

Rita vetëm këndoi mbrëmë në këtë event por nuk ishte e nominuar.

Nga ana tjetër, këngëtarja tjetër kosovare Dua Lipa mori dy çmime Brit në ngjarjen më të madhe të muzikës në Britani.