U mahnitët nga veshja me ngjyrë të verdhë e Luana Vjollcës? Ja sa ka kushtuar... (FOTO) - AlpeGossip
U mahnitët nga veshja me ngjyrë të verdhë e Luana Vjollcës? Ja sa ka kushtuar… (FOTO)

U mahnitët nga veshja me ngjyrë të verdhë e Luana Vjollcës? Ja sa ka kushtuar… (FOTO)

Për një showgirl si Luana Vjollca është mëse normale që ta shikojmë të kujdeset për lukun e saj duke përdorur markat më në zë të modës.

Luana Vjollca me pozat e saj në Instagram na ka treguar se di si të shkëlqejë dhe ju ndoshta e keni pëlqyer shumë veshjen e saj me ngjyrë të verdhë teksa ka pozuar nga një yacht.

Faqja e Instagram, Whattheywearin ka treguar se veshja është e modelit “Castana Lime Green Shirt Maxi Dress” dhe kushton plot 183 euro.

Me siguri shumë vajza tani po mendojnë ta kenë një veshje si kjo e Luanës në garderobën e tyre.