Kim Kardashian publikon FOTON SEKSI, Rashel Kolaneci i “tërheq veshin”: Askush nuk po sheh… – AlpeGossip
Kim Kardashian publikon FOTON SEKSI, Rashel Kolaneci i “tërheq veshin”: Askush nuk po sheh…

Kim Kardashian publikon FOTON SEKSI, Rashel Kolaneci i “tërheq veshin”: Askush nuk po sheh…

Kim Kardashian sapo ka lançuar në treg parfumet e saj më të rinj dhe duket se po fiton mjaftë mirë.

Njëri nga parfumet ka formën e pjeshkës dhe kush me mirë se vet  Kim Kardashian do t’ja bënte reklamën këtij parfumi. Ajo në një foto BOMB ka treguar për parfumin e saj të ri por asgjë përveç të pasmeve të saj nuk bie në sy.

I këtij mendimi duket se është dhe ish velina e “Xing me Ermalin” Rashel Kolaneci e cila i ka komentuar ylli të rrjeteve sociale.

“Askush nuk po shikon parfumin tënd Kim”. Epo Rasheli ka të drejtë. Të pasmet e Kim janë thjesht WOW./AlpeNews.al/