I MORI PESHQIRIN FATMËS/ Shihni si tallet Alfio: Ulërimat e saj... (FOTO) - AlpeGossip
I MORI PESHQIRIN FATMËS/ Shihni si tallet Alfio: Ulërimat e saj… (FOTO)

I MORI PESHQIRIN FATMËS/ Shihni si tallet Alfio: Ulërimat e saj… (FOTO)

Alfio Rrotani dhe Fatma Methasani janë një ndër çiftet më të preferuar nga publiku të cilët ja dolën ta fshihnin lidhjen e tyre për një kohë të gatë.

Megjithatë ato e kanë lënë pas këtë episod të jetës së tyre dhe nuk ngurojnë më të publikojnë foto me njëri tjetrin në rrjete sociale.

Së fundmi Alfio ka ndarë një foto ku tregon  se ka veshur peshqirin e dushit të Fatmës e kjo duket qartë edhe nga ngjyra e tij.

“Ulërimat e Fatmës që i kam marrë peshqirin besoj i imagjinoni vetë”, ka shkruar ai me humor krahas fotos.