"E DIELË E GËZUAR"/ Lumturia e Sara Hoxhës është vetëm në këtë foto - AlpeGossip
“E DIELË E GËZUAR”/ Lumturia e Sara Hoxhës është vetëm në këtë foto

“E DIELË E GËZUAR”/ Lumturia e Sara Hoxhës është vetëm në këtë foto

Trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha ka publikuar mëngjesin një nga fotot e setit fotografik të dasmës, ku shfaqet djali i saj London Noor dhe bashkëshorti Ledion Liço.

Ata i shohim në një varkë në det ku shfaqet me smoking ku ngjashmëria mes tyre bie shumë në sy. “Të diel të lumtur”,-ka shkruar Sara krahas fotos ku në këtë mënyrë ka treguar dashurinë dhe lumturinë e saj në vetëm një foto.