Ministres i dalin tangat gjatë nënshkrimit, FOTOJA po bën xhiron e botës – AlpeGossip
Ministres i dalin tangat gjatë nënshkrimit, FOTOJA po bën xhiron e botës

Ministres i dalin tangat gjatë nënshkrimit, FOTOJA po bën xhiron e botës

Një foto jo e zakonshme po bën xhiron e rrjetit së fundmi.

Fjala është për ministren italiane të Reformës, Maria Elena Boschi.

Një foto e saj teksa ajo nënshkruan, ku dalin në pah edhe tangat e saj, është kritikuar nga të gjithë.

Por si qëndron e vërteta pas kësaj fotoje?

Mesa duket Maria Elena Boschi ka rënë pre e photoshop-it.

Ministres i është marrë fotoja ndërsa ka bërë betimin tek presidenti, dhe është ndryshuar aq mirë sa që duket si të jetë origjinale.

Në foton e saj të ndryshuar, janë shtuar tangat me photoshop.