“MË THA SI U NDJEVE KUR TRADHËTOVE GRUAN”/ Iliri për Donaldin: Do e pickoja shumë fort – AlpeGossip
“MË THA SI U NDJEVE KUR TRADHËTOVE GRUAN”/ Iliri për Donaldin: Do e pickoja shumë fort

“MË THA SI U NDJEVE KUR TRADHËTOVE GRUAN”/ Iliri për Donaldin: Do e pickoja shumë fort

Pas përplasjes me tone të ashpra që pati me Donaldin, Einxheli ka biseduar me Ilirin dhe banorë të tjerë.

Iliri kujtoi momentin kur Donaldi e pyeti se si është ndjerë kur ka tradhtuar gruan, ndërsa e kishte pyetjen gati.

Për këtë duket se i referohet puthjes që pati me ish të dashurën dhe më pas historisë që krijoi me Beatrix Ramosaj.

Iliri: Kur janë hapur temat që vëllai i madh na dha pasi erdhi Antonela, më ka thënë një shprehje që unë e kisha gati përgjigjen, më saktë pyetjen. Më tha si u ndjeve kur tradhtove gruan. Ndoshta nuk ishte aq e rëndë sa ajo që tha ai por unë do e pickoja shumë fort. Boll ti kujtoja një moment që ka jetuar këtu dhe pas 2 javësh ka bërë gjë tjetër.

Einxhel: Nuk ia ka përmendur askush.

Iliri: Unë që them që personat nga jashtë nuk duhen përdorur në asnjë moment, ai është i pari që e përdori.