Gjithmonë di të shfaqet joshëse! Ja pozat e reja të Aurela Hoxhës nga shtrati (FOTO) – AlpeGossip
Gjithmonë di të shfaqet joshëse! Ja pozat e reja të Aurela Hoxhës nga shtrati (FOTO)

Gjithmonë di të shfaqet joshëse! Ja pozat e reja të Aurela Hoxhës nga shtrati (FOTO)

Modelja e famshme nga Shqiperia, Aurela Hoxha gjithmonë di të shfaqet joshëse.

Modelja dhe aktorja e famshme ka pozuar nga shtrati, duke u treguar ndjekësve të saj se është në formë të përkryer.

Kujtojmë se Hoxha ndryshe ka bërë disa ndërhyrje kirurgjike në trupin dhe fytyrën e saj. /