Olti Curri e kap keq me aktoren e famshme, tregon si e ka filluar karrierën e saj: Bënte sikur… – AlpeGossip
Olti Curri e kap keq me aktoren e famshme, tregon si e ka filluar karrierën e saj: Bënte sikur…

Olti Curri e kap keq me aktoren e famshme, tregon si e ka filluar karrierën e saj: Bënte sikur…

Është një nga blogerët më në zë të momentit dhe shpesh na ka treguar mendimin e tij në publik, për ngjarjet që ndodhin në jetën e të famshmëve.

Së fundmi me një postim në Instastory, Olti është frymëzuar paksa për mënyrën se si justifikohen nxënësit para mësuesve dhe këtë herë, ka treguar edhe një episod sipas opinionit të tij për aktoren e famshme të Hollywood-it, Michelle Pfeiffer.

“Ja dhe Michelle Pfeiffer kështu do e ketë filluar karrierën si aktore duke gënjyer mësueset që të mos ngrihej në mësim…”, shkruan Olti në foton e postuar për aktoren.