HOROSKOPI DHE VIPAT/ Soni Malaj një “Akrep” provokues dhe mjaft i kujdesshëm me jetën private! – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Soni Malaj një “Akrep” provokues dhe mjaft i kujdesshëm me jetën private!

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Soni Malaj një “Akrep” provokues dhe mjaft i kujdesshëm me jetën private!

Soni Malaj është një ndër këngëtaret më të dashura nga publiku shqiptar e njëkohësisht mjaft e talentuar.

Në horoskop ajo i përket shenjës së akrepit e më poshtë AlpeNews.al ju analizon përputhshmërinë me tiparet e saj.

Pjesa më e madhe e akrepëve, ashtu si edhe Soni Malaj  preferojnë që të mbajnë shumë gjëra private. Me siguri edhe juve ju kujtohet se këngëtares ju desh shumë kohë të vendoste për të publikuar për herë të parë foton e vajzës së saj Anna.

Akrepët kanë një aftësi të madhe për tu rimëkëmbur ashtu si edhe Soni Malaj e cila pas largimit drejt Italisë u rikthye akoma edhe më “fuqishëm” për ta vazhduar karrierën e saj aty ku e kishte lënë edhe pse e divorcuar.

Ndër të tjera një akrep si Soni shfaqet gjithnjë shumë provokuese e ua rrëmben vëmendjen të gjithëve!

/AlpeNews.al