MENDUAT SE NUK DO ISHIN MË “IN”? Lori Hoxha sapo na tregoi ngjyrat “MUST HAVE” të sezonit – AlpeGossip
MENDUAT SE NUK DO ISHIN MË “IN”? Lori Hoxha sapo na tregoi ngjyrat “MUST HAVE” të sezonit

MENDUAT SE NUK DO ISHIN MË “IN”? Lori Hoxha sapo na tregoi ngjyrat “MUST HAVE” të sezonit

Ky sezon veror na solli shumë trende të cilat ishin të inspiruar nga vitet 70 dhe 80.Jo vetëm në grim dhe tek flokët por edhe në veshje.

Nuk munguan  as rikthimi i ngjyrave që kishin dal nga moda prej shumë vitesh.  Këtë vit trend ishin nuancat e forta dhe të ndezuara që të bënin të dukesh më sensuale.

Lori Hoxha është një ndër femrat e showbizit shqiptar që gjithmonë dallohet për stilin e saj që inspirohet nga trendet e huaja.

Ndryshe nga vitet e kaluara që Lori adhuronte ngjyrat pastel,nudo dhe neutrale këtë sezon ajo na befasoi duke”luajtur” me nuanca të ndezura.

Redaksia e AlpeNews.al ju  ju njeh me gjashtë ngjyrat e Lori Hoxhës që u kthyen në një “Must Have” për garderobën tonë.