Altin Basha bën ndryshimin drastik! Shfaqet me disa kilogramë më pak dhe transformohet totalisht (FOTO) - AlpeGossip
Altin Basha bën ndryshimin drastik! Shfaqet me disa kilogramë më pak dhe transformohet totalisht (FOTO)

Altin Basha bën ndryshimin drastik! Shfaqet me disa kilogramë më pak dhe transformohet totalisht (FOTO)

Altin Basha është regjisori i spektaklit “Portokalli” dhe qëndron gjithmonë i fshehur në prapaskenë për të drejtuar spektaklin e humorit.

Ndaj, ndryshimet tek ai nuk vihen re menjëherë. Së fundmi, regjisori ka marrë pjesë në protestën e aktorëve kundër shembjes së Teatrit Kombëtar, ku ai shfaqej mjaft ndryshe. Në foton e publikuar nga gazeta “Panorama”, Basha shfaqej me disa kilogramë më pak dhe duket mjaft në formë.

Altin Basha është shprehur kundra vendimit për të shembur Teatrin Kombëtar, pasi sipas tij është pasuria e tyre kombëtare.