NUK KENI ENDE NJË ZGJIDHJE? Shtatë ide se çfarë mundi t’i dhuroni partnerit për Shën Vlentin – AlpeGossip
NUK KENI ENDE NJË ZGJIDHJE? Shtatë ide se çfarë mundi t’i dhuroni partnerit për Shën Vlentin

NUK KENI ENDE NJË ZGJIDHJE? Shtatë ide se çfarë mundi t’i dhuroni partnerit për Shën Vlentin

Të bësh dhurata është një proces stresues, por që në fund të ditës të jep kënaqësi. Aq më tepër kur bëhet fjalë për dhuratat e dashurisë! Shën Valentini është afër dhe me siguri ju ka kaluar në mendje të paktën një ide se ç’do t’i bëni atij/asaj më 14 shkurt.

Dhurata perfekte për partnerin do të ishte diçka e bukur vizualisht, funksionale, kuptimplotë dhe e lirë. Cilat i plotësojnë këto kushte? Hidhini një sy ideve më poshtë dhe na falenderoni më vonë.

1. Një filxhan i lezetshëm me emrin e saj të gdhendur

Përveçse kushton pak, ky lloj dedikimi do t’ja shtojë dashurinë për ty sa herë ta mbajë në duar.

2. Një këllëf të tillë jastëkësh!

Nga jastëku im, me shumë dashuri në tëndin!

3.Me një çokollatë si kjo eklipsove!

Çokollatat janë dhuratë që s’dalin kurrë nga moda. Të shijshme dhe mjaftueshëm miqësore me kuletën.

4. Një qiri që e identifikon me shenjën e tij/saj të horoskopit.

5. Një palë pizhama mëndafshi!

Do t’i pranojë dhe veshë me qejf të madh, e sigurtë!

6. Një gotë vere e personalizuar!

Mund ta bësh të buzëqesh nëse në gotën që pi verë shkruhet diçka interesantë për të.

7. Një kornizë me emrat tuaj

Shkruar në stil minimalist dhe të veçantë në të njëjtën kohe.