“LUM AI TURKU QË TË KA NË KRAH TY”/ Rudina Dembacaj i kthehet keq komentuesit (FOTO) – AlpeGossip
“LUM AI TURKU QË TË KA NË KRAH TY”/ Rudina Dembacaj i kthehet keq komentuesit (FOTO)

“LUM AI TURKU QË TË KA NË KRAH TY”/ Rudina Dembacaj i kthehet keq komentuesit (FOTO)

Prej disa ditësh aktorja dhe mdoeratorja Rudina Dembacaj së bashku me partnerin e saj, Mark Frrokun ndodhen në Stamboll. Çifti ka shijuar një darkë në restorantin e kuzhinierit të famshëm Nusr-Et dhe po ashtu kanë shëtitur në disa vende të Stambollit.

Sot Rudina ka postuar një foto ku shfaqet e veshur me shumë stil gjatë një shëtitje të tyre dhe ka marrë shumë komplimenta.

Mirëpo ka patur edhe komente të tilla si ky: “Lum ai turku qe te ka ne krah ty”

Rudina nuk ia ka kursyer përgjigjen komentuesit në fjalë duke iu kthyer: “Turku satëme”.

Përgjigja e moderatores ka shkaktuar të qeshura tek ndjekësit e tjerë.