NGA MINIMALISTE TEK ATO QË MBULOJNË TRUPIN/ Këto janë tatuazhet që kanë zgjedhur VIP-at shqiptarë – AlpeGossip
NGA MINIMALISTE TEK ATO QË MBULOJNË TRUPIN/ Këto janë tatuazhet që kanë zgjedhur VIP-at shqiptarë

NGA MINIMALISTE TEK ATO QË MBULOJNË TRUPIN/ Këto janë tatuazhet që kanë zgjedhur VIP-at shqiptarë

Në ditët e sotme, shumë gjëra janë kthyer në trend dhe një nga këto janë dhe tatuazhet. Njerëzit tani i mendojnë tatuazhet si një mënyrë e mirë për të treguar veten dhe gjërat që pëlqejnë. Ndërkohë që të vendosësh të bësh tatuazh është e thjeshtë, të ndash mendjen se çfarë tatuazhi do është shumë e vështirë.

Duke filluar nga tatuazhe të vogla e deri tek ato që mbulojnë të gjithë trupin ne do t’ju tregojmë disa VIP-a shqiptarë që  kanë ditur ç’kanë dashur dhe e kanë bërë. /AlpeGossip.al

Xhensila Myrtezaj

Aurela Hoxha

Sokol Balla

Beatrix Ramosaj

Roza Lati

Dafina Zeqiri

Noizy

Jonida Maliqi

Valbona Mema

Bes Kallaku

Barbana Dini

Robert Berisha