“TY TË JAP SHPIRTIN”/ Këngëtarja shqiptare uron të birin me fjalët më prekëse (FOTO) – AlpeGossip
“TY TË JAP SHPIRTIN”/ Këngëtarja shqiptare uron të birin me fjalët më prekëse (FOTO)

“TY TË JAP SHPIRTIN”/ Këngëtarja shqiptare uron të birin me fjalët më prekëse (FOTO)

Këngëtarja e njohur e “Romanca”, “Pikë në zemër”, “Ç’ka ka zemra” etj, Edona Llalloshi, feston sot 3-vjetorin e të birit, Nurit.

 

Në profilin e saj në Instagram, ajo ka publikuar një foto të vogëlushit, ku i shpreh publikisht fjalë nga zemra e dashurinë e madhe që ndjen për të.

“NUR-i im sot 3 vjeç. Ç’ka duhet dhe mundet një Nënë me i dhën dritës së vet, veç se shpirtin dhe dashurinë pafund për një jetë të gjatë e të lumtur.”- shkruan Edona krahas fotos së ëmbël të vogëlushit.