NOIZY SHËNON NJË TJETËR SUKSES/ Bashkëpunon me reperët e njohur ndërkombëtar – AlpeGossip
NOIZY SHËNON NJË TJETËR SUKSES/ Bashkëpunon me reperët e njohur ndërkombëtar

NOIZY SHËNON NJË TJETËR SUKSES/ Bashkëpunon me reperët e njohur ndërkombëtar

Noizy është një nga reperët më të njohur, kudo ku flitet shqip. Ai numëron shumë hite, nga të cilat disa janë bashkëpunime.

Së fundmi, Noizy ka paralajmëruar edhe një bashkëpunim me reperë ndërkombëtar. Përmes një video të shkurtër të publikuar në Instagram, ai ka zbuluar që bëhet fjalë për Capo Plaza dhe Krept&Konan.

Gjithshtu, një gjë të tillë edhe ka paralajmëruar edhe Capo Plaza.

“Ne po vijmë”, ka shkruar ai në Instastory, duke i bërë të gjithë fansat kuriozë./abcnews.al