PUBLIKOHEN PAMJET/ Shihni shtëpinë moderne të Albanit dhe Bietës (FOTO) – AlpeGossip
PUBLIKOHEN PAMJET/ Shihni shtëpinë moderne të Albanit dhe Bietës (FOTO)

PUBLIKOHEN PAMJET/ Shihni shtëpinë moderne të Albanit dhe Bietës (FOTO)

Moderatorja Bieta Sulo është tashmë një prej figurave më të dashura për publikun shqiptar, e cila na shoqëron çdo pasdite në Top Channel me emisionin “Ftesë në 5”.

Jo rrallëherë ajo ndan me ndjekësit momente jo vetëm nga puna, por edhe nga jeta e saj private. Së fundmi, ajo ka publikuar një foto me vogëlushin Kroi pranë saj, teksa të dy shohin Albanin në televizor.

Siç e shohim në foto, pas tyre duket shtëpia moderne e çiftit, ku mbizotëron ngjyra e bardhë tek muret dhe shkallët e shtëpisë, ndërsa parketi është në ngjyrë të errët dhe divanet ngjyrë blu.