PASI I PROPOZOI AKTORI SEKSI/ Dafinës i shkruan futbollisti i famshëm por ajo ia la SEEN (FOTO) – AlpeGossip
PASI I PROPOZOI AKTORI SEKSI/ Dafinës i shkruan futbollisti i famshëm por ajo ia la SEEN (FOTO)

PASI I PROPOZOI AKTORI SEKSI/ Dafinës i shkruan futbollisti i famshëm por ajo ia la SEEN (FOTO)

Dafina Zeqiri është padyshim një nga këngëtaret më të komentuara të shoëbizit shqiptar e cila së fundmi ka sjellë edhe një bashkëpunim me Noizyn.

Në rrjetet sociale artistja ka bërë një veprim që ka befasur të gjithë fansat, pasi ajo i ka propozuar publikisht martesë aktorit të njohur amerikan. Bëhet fjalë për Michael B. Jordan, aktorin që e duan të gjitha femrat.

Ajo gjithashtu ka postuar një foto ditën e djeshme ku shkroi: “Jam kjo që jam, nuk kam kohë për keqkuptime”.

Dufi mori shumë komente pozitive nga ndjekësit e saj dhe një prej komentuesve ishte edhe futbollisti i famshëm Xherdan Shaqiri, i cili i komentoi 2 emoji me simbolin që Dafina ka bërë me duar, mirëpo ajo nuk ia ka kthyer komentin.