ME FLOKË TË GJATË DHE…/ Visjan Ukcenaj kthehet 9 vite pas me këtë kujtim nga pushimet e tij (FOTO) – AlpeGossip
ME FLOKË TË GJATË DHE…/ Visjan Ukcenaj kthehet 9 vite pas me këtë kujtim nga pushimet e tij (FOTO)

ME FLOKË TË GJATË DHE…/ Visjan Ukcenaj kthehet 9 vite pas me këtë kujtim nga pushimet e tij (FOTO)

Visjan Ukcenaj ka ndarë momente të ndryshme me partneren e tij, Jona me të cilën ka një lidhje shumë të ngushtë dhe njihen prej shumë vitesh.

Së fundmi Visjani ka ndarë një foto me të dashurën e tij 9 vite më parë, ku të dy duken më të vegjël në moshë duke shijuar pushimet e verës.

“9 vite më parë”, ka shkruar Ukcenaj krah postimit në ‘Instastory’.

Siç kuptohet historia e tyre e dashurisë ka nisur shumë herët dhe si fryt u saj sot dyshja janë prindër të një djali të vogël të quajtur, Divin./revistawho.com