DISA LEKSIONE PRINCESHE/ Ja AKSESORËT dhe RROBAT që vesh gjithmonë Kate Middleton në Paris (FOTO) – AlpeGossip
DISA LEKSIONE PRINCESHE/ Ja AKSESORËT dhe RROBAT që vesh gjithmonë Kate Middleton në Paris (FOTO)

DISA LEKSIONE PRINCESHE/ Ja AKSESORËT dhe RROBAT që vesh gjithmonë Kate Middleton në Paris (FOTO)

Kate Middleton u bë disa kohë tashmë që është një dukeshë dhe paraqitjet e saj nëpër eventet zyrtare merren për bazë nga shumë analistë të modës.

Faqja prestigjioze amerikane “WHO WHAT WEAR” ka bërë një listë të gjërave që dukesha gjithmonë zgjedh për të veshur nga rrobat tek aksesorët, sa herë që ajo viziton kryeqytetin e modës, Parisin. Ajo që bie në sy është se dukesha nuk heq dorë kurrë nga firma vendase, Channel.

Më poshtë disa foto të paraqitjeve të saj më të bukura: