SI ËSHTË SOT MARRËDHËNIA E KLAUDIA PEPËS ME ALBI NAKON? Balerina zbulon më shumë – AlpeGossip
SI ËSHTË SOT MARRËDHËNIA E KLAUDIA PEPËS ME ALBI NAKON? Balerina zbulon më shumë

SI ËSHTË SOT MARRËDHËNIA E KLAUDIA PEPËS ME ALBI NAKON? Balerina zbulon më shumë

Klaudia Pepa është ndër personazhet që rrallë e shikojmë të bëhet pjesë e mediave. Balerina e mirënjohur ka zgjedhur të ruajë një profil të ulët në media, që pas angazhimit të saj në Itali. Por, spektakli “Dance with me” e ka rikthyer edhe njëherë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi, ballerina ishte e ftuar tek ‘Rudina’, ku ka folur për jetën e saj personale dhe zbuloi gjithashtu se çfarë maarëdhënie ruan sot me ish-partnerin, Albi Nakon.

“Tani janë ftohur të them të drejtën (marrëdhëniet). S’ka më kontakte, ishin kohët në fillim kur u ndamë…Gjërat shkuan siç duhet të shkonin, çdokush në jetën e vet”-tha Klaudia.

Kujtojmë se ndarja e çiftit bëri një bujë të madhe në publik por akoma dhe më shumë zhurmë pati dhe raporti miqësor që mbajtën pas ndarjes asokohe.