Olta Gixhari i kthehet PASIONIT të vjetër! Del me c*ca jashtë në mes të borës (FOTO) – AlpeGossip
Olta Gixhari i kthehet PASIONIT të vjetër! Del me c*ca jashtë në mes të borës (FOTO)

Olta Gixhari i kthehet PASIONIT të vjetër! Del me c*ca jashtë në mes të borës (FOTO)

Është një nga vajzat më seksi të showbizit shqiptar dhe një fakt të tillë e dëshmon në çdo foto që publikon në rrjete sociale.
Këtë herë bukuroshja seksi Olta Gixhari ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft seksi në të cilën shfaqet e veshur vetëm me një xhaketë dhe topless.

Ajo ndodhet në Dardhë të Korçës, e cila është ende e mbuluar nga dëbora duke realizuar një set fotografik.

Këtë detaj aktorja e ka zbuluar vetë duke shkruar gjithashtu se ishte duke përgatitur diçka.